Echipa Departamentului de Evidență Patrimoniu, Achiziții și Monitorizare Investiții

Conducere :


Director Departament de Evidență Patrimoniu, Achiziții și Monitorizare Investiții
Camera: 149
Tel: +40-(0)256-592190
Mobil: +40-(0)729-295.321
E-mail: mircea.rob@e-uvt.ro

Serviciu Achiziții Publice (produse, servicii, lucrări) :


Șef Serviciu, Expert în Achiziții
Camera: 149
Tel: +40-(0)256-592325
Mobil: +40-(0)755-240247
E-mail: monica.brihan@e-uvt.ro

Ing. Elena Nueleanu
Expert în Achiziții
Tel: +40-(0)256-592397
E-mail:
elena.nueleanu@e-uvt.ro

Ec. Virgiliu Frasie
Expert în Achiziții
Tel: +40-(0)256-592396
E-mail:
virgiliu.frasie@e-uvt.ro

Iuliana Luminos
Șef Depozit
Tel: +40-(0)256-592247
E-mail:
iuliana.luminos@e-uvt.ro

Draghia Lucia
Administrator Financiar
Tel: +40-(0)256-592244
E-mail:
lucia.draghia@e-uvt.ro

Serviciu Tehnic și Evidență Patrimoniu :


Șef Serviciu,Serviciu Tehnic și Evidență Patrimoniu
Camera: 149
Tel: +40-(0)256-592382
E-mail: victor.carbunaru@e-uvt.ro

Ing. Gheorghe Neamti
Specialist constructii
Tel: +40-(0)256-592100
E-mail:
gheorghe.neamti@e-uvt.ro

Ec. Simona Florea
Admininistrator financiar
Tel: +40-256-592366
E-mail:
simona.florea@e-uvt.ro

Ing. Onica Aurel

Tel:
E-mail:
aurel.onica@e-uvt.ro