Echipa Departamentului de Evidență Patrimoniu, Achiziții și Monitorizare Investiții

Conducere :


Director Departament de Evidență Patrimoniu, Achiziții și Monitorizare Investiții
Camera: 149
Tel: +40-(0)256-592190
Mobil: +40-(0)729-295.321
E-mail: mircea.rob@e-uvt.ro

Serviciu Achiziții Publice (produse, lucrări, servicii ) :


Șef Serviciu, Expert în Achiziții
Camera: 149
Tel: +40-(0)256-592325
Mobil: +40-(0)755-240247
E-mail: monica.brihan@e-uvt.ro

Ing. Elena Nueleanu
Expert în Achiziții
Tel: +40-(0)256-592397
E-mail:
elena.nueleanu@e-uvt.ro

Ec. Virgiliu Frasie
Expert în Achiziții
Tel: +40-(0)256-592396
E-mail:
virgiliu.frasie@e-uvt.ro

Manea Iulian
Expert în Achiziții
Tel: +40-(0)256-592396
E-mail:
manea.iulian@e-uvt.ro

-
-
Tel: -
E-mail:
-

Serviciu Tehnic și Evidență Patrimoniu (STEP):


Șef Serviciu,Serviciu Tehnic și Evidență Patrimoniu
Camera: 149
Tel: +40-(0)256-592382
E-mail: victor.carbunaru@e-uvt.ro

Ing. Gheorghe Neamti
Specialist constructii
Tel: +40-(0)256-592100
E-mail:
gheorghe.neamti@e-uvt.ro

Ing. Adrian Petru Todea
Inginer
Tel: +40-256-592342
E-mail:
petru.todea@e-uvt.ro

Ing. Norbert Hojda
Inginer
Tel: +40-256-592342
E-mail:
norbert.hojda@e-uvt.ro

Nectara Ileana Tuturilov
Specialist patrimoniu
Tel: +40-256-592337
E-mail:
nectara.tuturilov@e-uvt.ro

-
-
Tel: -
E-mail:
-

Birou Monitorizare Contracte (BMC):


Șef Birou, Expert în Achiziții
Camera: 149
Tel: +40-256-592366
E-mail: simona.florea@e-uvt.ro

Geogr. Lucia Draghia
Expert în Achiziții
Tel: +40-(0)256-592244
E-mail:
lucia.draghia@e-uvt.ro

Anca Lidia Tuturilov
Sef depozit
Tel: +40-(0)256-592247
E-mail:
anca.tuturilov@e-uvt.ro

-
-
Tel: -
E-mail:
-